Hekimoğlu Un Tanıtım Filmi İzle
1983’den beri
Firmamız 1983 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hekimoğlu ve kardeşi H.İbrahim Hekimoğlu tarafından Hekimoğlu Un adıyla kurulmuştur.
Günlük kapasite 1000 ton
Üretime 200 ton kapasite ile başlayan Hekimoğlu Un “Şikayetsiz Un” sloganı ile yola çıkarak kısa zamanda Türkiye de un piyasasında hak ettiği yeri almıştır.

Standart kalitesi ile Türkiye Lüks un piyasasında yer edinen Hekimoğlu Un zaman içerisinde kapasite artırımlarıyla bugün günlük 1000 Ton buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır.

Fabrikanın tüm üniteleri, değirmen endüstrisinin devi Alman Miag ve Buhler marka makine, ekipman ve teknolojik olarak otomasyon sistemde olup, tüm proses hammadde buğdaydan son ürün Un'a kadar el değmeden üretim yapılmakta ve otomatik makinelerle el değmeden paketlenip pazara sunulmaktadır.
Kalite Kontrol
Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevk edilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol laboratuarlarında izlenmektedir. Geniş donanımlı AR-GE laboratuarı ve AR-GE çalışmalarımızla baklava, börek, yufka, pizza, pide, lüks ekmeklik ve özel amaca göre diğer unların üretimleri yapılmaktadır.
Hammadde Stoklama
Fabrikamızın kalite standartlarını sağlayacak ve mevcut üretim kapasitesine cevap verecek yeterlilikte hammadde stoklama tesislerine sahiptir.

Hekimoğlu Un, bünyesinde ki İnsan Kaynakları ile de sektöründe istihdam gücü oluşturmaktadır. Ülkemizin bütün bölgeler, iller ve özellikle metropol illerinde yaygın bulunan toptancı ve yarı toptancılarımız ile büyük toplu tüketim mağazaları üzerinden imalatçı ve tüketicilere ulaşmaktadır.

Hekimoğlu Un “şikayetsiz un “üretme hedefi ile ulaştığı satıcı, imalatçı ve tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Hekimoğlu Un kapasitesi, kalitesi ve istikrarlı yönetim anlayışı ile
İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan
Türkiye”nin en büyük ilk 500 ve ilk 1000 sanayi kuruluşu
içerisinde yer almaktadır.
Yasal sorumluluklarını yerine getiren Hekimoğlu un Sosyal Sorumluluk adına, Eğitim ve Sağlık alanlarında da toplum yararına fayda sağlayacak etkinliklerde bulunmuştur. Dürüst, ilkeli ve onurlu ticaret anlayışı prensibi ile ihtiyatlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve ilerlemeyi hedefleyen Hekimoğlu Un, teknolojik ve stratejik gelişmeleri sürekli takip ederek firma değerini maksimize etmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.
Tanıtım Filmi
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı Lütfen Kabul Ediniz. Detaylı bilgi için: